Jelenleg még nincs licit a termékre. Legyen Ön az első!
Walter Móric, olaj, karton alkotása. Cseh származású osztrák festő. Több évig élt és alkotott Angliában.
Kikiáltási ár: 200 000 HUF
Becsérték: 300.000-500.000 HUF
80 x 90 cm
olaj, vászon
Jelzett
AUKCIÓS JUTALÉK: 22%
Tömeg | 2 kg |
Méretek | 63 × 49 cm |
Alak | festmény |
Anyag | karton, olaj |
Datálás | XX. Század |
Felirat / jelzés | jelzett: Walter |
Technika Megmunkalas | |
Aukciós adat | Aukcióról visszakerült. |